کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

کلیه ی کارهایی که در راستای کسب درآمد در محیط اینترنت انجام میشود کسب و کار اینترنتی گویند که کسب و کار اینترنتی یکی از بهترین طرق کسب درآمد میباشد.کسب و کار اینترنتی روش های گوناگونی دارد، یکی از بهترین روش های کسب درآمد کسب و کار اینترنتی میباشد.برای کسب و کار اینترنتی بهتر میتوانیم از مشاور هایی که در زمینه ی کسب و کار اینترنتی مشغول به کار هستند کمک بگیریم.

کسب و کار اینترنتی

ساخت سایت و تبلیغات آن در اینترنت یکی از راه‌هایی است که میتوان کسب در آمد کرد، برای این کار علاوه بر سایت ساخت نیاز است که از مشاور در این زمینه کمک گرفته تا در ادامه ی کار ما را راهنمایی نمایند.

یکی از روش‌های خوب برای سهولت استفاده از کاربر این ویژگی به خصوص برای سایت‌های بی تو سی و جی تو سی و برخی سایت‌های بی تو بی است که کسب و کار اینترنتی اهمیت دارد.

چنین مواردی اگر استفاده از برنامه کاربردی برای بازدید کننده یا مشتری دشوار باشد، تاثیر نا مطلوبی بر نتیجه کار خواهد داشت.

تبلیغات در اینترنت ممکن است از طرق مختلفی اتفاق بیفتد که انجام هر کدام از آنها در این کار به ما کمک خواهد کرد.

یکی از این کار‌ها تبلیغات در اینترنت به کمک ایمیل مارکتینگ میباشد که از طریق آن میتوانیم معرفی محصولات خود را در محیط اینترنت انجام دهیم.

منابع نرم افزاری و سخت افزاری: نوع کامپیوتر و سیستم عامل مورد نیاز بسته کاربردی باید با محیط موجود قابل تطبیق باشد که در کسب و کار اینترنتی بتوانیم به راحتی از آن استفاده کنیم.

همچنین سی پی یو و ملزومات ذخیره سازی نیز اهمیت بسیاری دارد.

کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

نصب: یکی از مراحل نصب برای پیاده سازی بسته نیز باید در نظر گرفته شود. برخی بسته‌ها پیچیده هستند و نصب آن‌ها نیاز به مشاوره‌های زیادی دارد. کسب و کار اینترنتی حتی ممکن است مراحل نصب زمان زیادی نیاز داشته باشند.

یکی دیگر از روش‌های کسب و کار اینترنتی خدمات پشتیبانی میباشد.

خدمات پشتیبانی: چون نیاز مندی‌های برنامه کاربردی تجارت الکترونیکی دائما در حال تغییر هستند، نیاز مند پشتیبانی مداوم هستند. باید در نظر داشته باشید هر چند یکبار باید بسته را ارتقا دهید و آیا تولید کننده بسته برای این منظور با شما همکاری میکند یا خیر.

کسب و کار اینترنتی کیفیت برنامه و معروفیت تولید کننده: بهتر است بسته مورد نظر خود را از تولید کننده ای خریداری کنید که شهرت خوبی داشته باشد این که چندان آشنا نباشد. برای تعیین کیفیت محصول میتوانید میزان فروش آن و آمار مالی مربوطه و نیز پاسخ ده درخواست‌های مشتریان را بررسی، کسب و کار اینترنتی باید دارای شرایط خاصی باشد، از جمله پرسنل، تکامل تکنولوژی، تغییر مقیاس و …که اینها نیز همه از کسب و کار اینترنتی به وجود می‌آیند.

اندازه سیستم و عملکرد و درجه ی اطمینان و امنیت نیز چند مورد دیگر از کسب و کار اینترنتی میباشند.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

4 دیدگاه

شما چه فکر می کنید؟

آموزش تجارت الکترونیک is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache