آیا برترین کتاب تجارت آنلاین را مطالعه کرده اید؟

تجارت الکترونیک

کتاب تجارت آنلاین خوب میتواند به ما در زمینه تجارت در محیط اینترنت کمک بسیاری بکند، در این مقاله به برترین کتاب تجارت آنلاین نوشته مهندس کاوه حیدرآبادی میپردازیم. همین الان کلیک کنید.


تجارت آنلاین

بطور کلی به  هرگونه معامله و خرید و فروشی که در محیط اینترنت صورت میگیرد تجارت الکترونیک گفته میشود که در راستای ارائه خدمات و انتقال سرمایه  که از طریق ارتباطهای دیجیتالی و اینترنتی انجام میشود، میباشد.

امروزه طراحی وبسایت‌ها به سوی تجارت الکترونیک میروند. برای برخورد با سوالاتی که ممکن است در تجارت الکترونیک به آن برخورد کنیم نیازمند مطالعه کتاب تجارت میباشیم. با استفاده از کتاب تجارت بخصوص آنهایی که به موارد اصلی اشاره میکنند میتوانند عاملی مهم در پیشرفت تجارت الکترونیک برای ما باشند. تجارت الکترونیک در محیط اینترنتی انجام میشود.

اگر بخواهیم برای فهم و درک بهتر برای شما مثالی رو بزنیم میگوییم: فرض کنید که صاحب فروشگاهی در یک کوچه هستید، در آن فروشگاه اجناس خود را به فروش گذاشته اید. حال میخواهید این اجناس را در معرض دید افراد گوناگون قرار دهید اما متوجه میشوید به علت اینکه محل فروشگاه شما در جای مناسبی قرار ندارد مشتریان زیادی ندارید. پس تصمیم به ایجاد تجارتی مناسب در محیط اینترنت میگیرید، با این کار میتوانید به راحتی در اینترنت تبلیغات خود را آغاز کرده و به تجارت بپردازید.

توجه داشته باشید که اگر بخواهید در اینترنت به تجارت الکترونیک بپردازید میتوانید به آسانی محصولاتتان را در معرض دید تمام افراد حتی در خارج از کشوری که در آن قراردارید، بگذارید کافی است که از کتاب تجارت کمک گرفته و تجارت خود را به آسانی راه اندازی کنید. اگر فروشگاه خود را به یک مغازه ای در کوچه محدود کنید حالا هر چقدر هم آن فروشگاه بزرگ باشد باز هم نتیجه ای که از راه اندازی یک فروشگاه مجازی در محیط اینترنت میگیرید نخواهید گرفت.


چیدمان فروشگاه اینترنتی

این نکته را دست کم نگیرید که همان طور که محصولات خود را به زیبایی هر چه تمام در قفسه‌های ویترین فروشگاه خود قرار میدهید، به همان صورت حتی بهتر است بگوییم خیلی بهتر از آن چیدمان میتوانید به چیدمان فروشگاه خود در محیط اینترنت بپردازید. تنها راه اندازی یک سایت مهم نیست بلکه نحوه چیدمان وبسایت در جذب مشتری و تاثیر گذاری تجارت بر روی مشتری بستگی دارد.


معرفی کتاب تجارت آنلاین

کتاب تجارت‌های انواع گوناگونی دارند که در بازار وجود خواهند داشت اما استفاده از کتاب تجارت مفید میتواند کمک فراوانی به ما در زمینه تجارت الکترونیک بکند، یکی از کتاب تجارت الکترونیک که میتواند به شما در تجارتتان کمک کند کتاب “تجارت آنلاین” نوشته “مهندس کاوه حیدرآبادی” میباشد این کتاب در سال 2009 به زبان فارسی نوشته شده  و در کشور ایران به چاپ رسیده است، این کتاب حاصل سالهای متوالی مطالعات و تحقیقات در زمینه تجارت الکترونیک میباشد همچنین استفاده از تجربه و حضور در بین فعالان این صنعت میباشد، و کتاب‌های دیگری که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

تجارت آنلاین

تجارت آنلاین

معرفی این کتاب به شما به این دلیل است که این کتاب به زبان روان و ساده سخن گفته است و کلیه راز و رمزهای تجارت آنلاین یا تجارت الکترونیک به سادگی در این کتاب جمع آوری شده است. جناب آقای کاوه حیدرآبادی مولف این کتاب، به تقسیم بندی کتاب تجارت آنلاین به سه قسمت اصلی باعث شده که با برداشتن تنها سه قدم میتوانید از تجارت آنلاین در محیط اینترنت بهره مند شوید.

همان طور که میدانید امروزه از اینترنت استفاده‌های گوناگونی میشود که از ارتباط با دوستان و آشنایان شروع شده تا فروش محصولات در دنیای اینترنت خاتمه میابد، پس بهتر است بگوییم که یکی از مهم ترین استفاده‌های اینترنت، تجارت الکترونیک یا تجارت اینترنتی میباشد.

حال به معرفی 3 گام اصلی این کتاب میپردازیم.

گام اول: در گام اول شما میتوانید توانایی راه اندازی و طراحی سایت را بدست آوردید.

گام دوم: راه‌هایی را آموزش خواهید دید که مخاطبینتان را به سایت خود جذب کنید.

گام سوم: به قسمت اصلی یعنی ایجاد و کسب درآمد از طریق سایتتان و تجارت آنلاین یا تجارت الکترونیک دست پیدا خواهید کرد.

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

قابل ذکر است که بدانید تمامی‌این مراحل به صورت پشت سر هم باید انجام شود تا به نتیجه مطلبوب برسید. پس شما میتوانید با مطالعه کتاب تجارت آنلاین نوشته مهندس کاوه حیدرآبادی به آسانی تجارت خود را از صفر تا صد درک کرده و آن را درمحیط اینترنت به آسانی راه اندازی کنید. خودتان را دست کم نگیرید.

برنامه نویسان و طراحان وبسایت‌های گوناگون در طراحی وب سایت خود ممکن است به مطالعه کتاب تجارت بپردازند تا در تجارت دچار مشکل نشوند. آنها میدانند که برای طراحی وبسایت خود در زمینه تجارت الکترونیک باید بتوانند حتی افرادی که در بازار مشغول به کار هستند را به سایت خود جذب کنند، بنابراین نیازمند کمک گرفتن از کتاب تجارت میباشند. تجارت الکترونیک در واقع تجارتی است که بر انتقال الکترونیکی داده‌ها و پردازش آنها که شامل صدا و تصویر و متن میباشد دلالت میکند.

کتاب‌های تجارت الکترونیکی زیادی در اینترنت و کتابخانه‌ها وجود دارد که مطالعه کتاب تجارت آنلاینی که کاربردی باشد برای تجارت موفق در اینترنت مهم است.

در دیگر مقالات مدرسه آی تی توضیحات بیشتری در ارتباط با تجارت الکترونیک به شما داده ایم، آموزش‌های ما را دنبال کنید و تجربیات خودتان را در اختیار ما و دیگر دوستانتان قرار دهید.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

4 دیدگاه

شما چه فکر می کنید؟

آموزش تجارت الکترونیک is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache