معرفی روش‌های موثر برای افزایش ترافیک سایت

ایمیل مارکتینگ

ترافیک سایت یا همان بازدید سایت توسط کاربران به عوامل زیادی بستگی دارد که ما در این مقاله به شما چند روش مهم ایجاد ترافیک سایت را معرفی کرده ایم، پس تا دیر نشده همین حالا اقدام نمایید.

برخی از افراد هستند که تبلیغات بنری انجام میدهند که از طریق تبلیغات بنری خود بتوانند کاربران را به سمت سایت خود جذب کنند، همچنین این افراد سعی دارند که کاری کنند که ترافیک سایت خودشان را بیشتر و بیشتر کنند.

مدرسه آی تی در این مقاله قصد دارد که روش‌های گوناگونی را که باعث افزایش ترافیک سایت شما میشوند را به شما معرفی کند که توسط این روش‌ها بازدید سایت شما بیشتر خواهد شد.


سئو

یکی از موثر ترین روش‌هایی که در افزایش بازدید سایتتان به شما کمک بسیاری خواهد کرد مبحث مهم سئو است، سئو مخفف کلمه search engine optimization میباشد، به همین جهت ممکن است که خیلی از وبسایت‌ها دارای محتوای خیلی خوب و کاملی هستند اما از نظر رتبه سایت پایین هستند بنابراین این قبیل سایت‌ها با شکست مواجه خواهند شد، همچنین خیلی از سایت‌ها هستند که با اینکه ممکن است از نظر تولید محتوا ضعیف هم باشند اما به علت اینکه به مسئله سئو توجه زیادی دارند و کلیه مبانی سئو را با رعایت اصول انجام میدهند باعث میشود که از نظر رتبه دهی به درجه بالایی برسند.

سئو

سئو

بنابراین میتوانیم سئو را یک دریچه به سمت افزایش بازدید سایتتان در نظر بگیرید که یکی از مهم ترین کانال‌ها میباشد. اما پیشنهاد مدرسه آی تی به شما این است که هم سایتی که طراحی میکنید دارای محتوای خوبی باشد و هم از نظر سئو از درجه بالایی برخوردار باشد که باعث شود رتبه دهی به سایت شما بیشتر شده در نتیجه بازدید سایتتان چندین برابر شود. پس سئو را دست کم نگیرید.

توجه

اگر میخواهید کاری کنید که سئوی سایتتان بالا باشد به فکر دور زدن گوگل نباشید و از روش‌های نادرست استفاده نکنید چون نه تنها با این کار رتبه شما بالا نمیرود بلکه نمره منفی نیز به سایت شما داده میشود. یکی از راههایی که باعث میشود رتبه سایت شما پایین بیاید کپی کردن متن برای محتوای سایتتان از دیگر سایت‌ها میباشد . برخی از افراد براین باورند که میتوانند محتوای خود را از سایت‌های دیگر مرتبط با موضوع کارشان تقلید و کپی برداری کنند، این باور کاملا اشتباه است. اگر تا امروز این کار را برای سایتتان انجام میدادید و به نتیجه مطلوب نمیرسیدید اشکال کار خود را بدانید.


ارسال ایمیل به صورت روزانه (Email Marketing)

یکی از روش‌هایی که به بازدید بیشتر سایتتان کمک خواهد کرد و اعتبار سایتتان را بالا میبرد ارسال ایمیل به صورت روزانه میباشد. این موضوعی است که برای آن دسته از مخاطبینی حائز اهمیت است که به صورت روزانه موقعیت و فرصت مناسب برای بازدید از سایت‌های مورد نظرشان را نخواهند داشت، اما تمایل دارند که تعدادی از مطالبی که مورد علاقشان است را در inbox یا صندوق دریافتی ایمیل خودشان داشته باشند.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

بنابراین یکی از روش‌های ارسال ایمیل Email Marketing، خبرنامه اینترنتی است. اینکه بخواهیم خبرنامه اینترنتی ایجاد کنیم این کار باعث میشود که شما بتوانید مخاطبین زیادی را به سایتتان بازگردانید، بنابراین این کار از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.


سرویس‌های  RSS Reader

نکته دیگری که باعث افزایش ترافیک سایت شما خواهد بود قراردادن سایتتان در سرویس‌های RSS Reader میباشد که میتواند به شما کمک زیادی کند، زیرا افرادی که ای

RRS Reader

RRS Reader

ن سرویس را مورد استفاده قرار میدهند میتوانند اخبار شما را مشاهده کرده و با این کار به وبسایت شما مراجعه کرده و اگر سایتتان از مطالب خوبی برخوردار باشد جذب سایت شما بشوند و این یک روش جدیدی است که به شما کمک خواهد کرد.

اگر شما نیز ایده‌های جدیدی برای افزایش تعداد کاربران و ترافیک سایت دارید میتوانید تجربیاتتان را در اختیار مدرسه آی تی بگذارید.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

10 دیدگاه

شما چه فکر می کنید؟

آموزش تجارت الکترونیک is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache