آنچه در مورد شرکت‌های طراحی سایت نمیدانید

شرکت اینترنتی

شرکت طراحی سایت خوب باید با در نظر گرفتن کلیه موارد مهم در طراحی سایت به خواسته مشتری پاسخ دهد، ما در این مقاله به نکات مهمی که یک شرکت طراحی سایت معتبر باید بداند، اشاره کرده ایم. کافیست کلیک کنید


شرکت طراحی سایت

شرکت‌های طراحی سایت شرکت‌هایی هستند که با استفاده از تجربه کاری خود برای مشتریانشان مرتبط با موضوع خواسته شده سایتی را طراحی میکنند. ما در این مقاله به شما ترفند‌هایی که هر شرکت طراحی سایت باید بداند و از آن استفاده کند را به شما خواهیم گفت.


بهینه سازی سایت

بهینه سازی وبسایت یکی از مهمترین عواملی است که در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است، بهینه سازی سایت را میتوان بر این اساس تعریف کرد که جایگاه بهتر داشتن سایت شما برای کاربران هدف شما بهینه سازی سایت گفته میشود، بنابراین کلیه شرکت طراحی سایت‌ها باید این مسئله را جدی گرفته و به آن بپردازند.

کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد آنلاین

نقش کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت

تمامی‌شرکت طراحی سایت‌ها برای اینکه بخواهند سایتی را بهینه سازی کنند میبایست از ترفند‌های خاصی استفاده نمایند که یکی از این ترفند‌های مهم کلمات کلیدی میباشد. شما باید کلمات کلیدی صحیحی را برای سایت خود انتخاب کنید که توسط آن کلمات کلیدی سایت شما در جایگاه بالایی از صفحه گوگل قرار گیرد و یک شرکت طراحی سایت باید بطور کامل روی این مبحث اشراف داشته باشد اما در صورتی که از کلمات کلیدی اشتباهی استفاده کنید، کاربران هدف دیگر نمیتوانند از طریق کلیه موتورهای جستجو وب سایت شما را که توسط شرکت طراحی سایت معتبری هم ساخته شده است را پیدا کنند.

برای مثال میتوان گفت که نام کار یا شغل شما باید با کلمات کلیدی شما همخوانی داشته باشد.

Title

به نظر شما خوب است که title یا همان عنوان نداشته باشیم یا اینکه اگر عنوانی داشته باشیم تمام صفحات سایت شما که توسط شرکت طراحی سایت طراحی شده است دارای عنوان یکسان باشد؟

جواب این سوال خیر است، شاید عنوان برای شما نکته چندان مهمی‌به نظر نرسد اما عنوان صفحات سایت برای موتورهای جستجو بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

حال برای سایت خود اگر بخواهید که در بهینه سازی در سطح بالایی قرار بگیرد بهتر است که برای سایتتان عنوان یا Title‌های مختص همان صفحه را انتخاب کنید.

انتخاب تیتر مناسب

در اینجا 3 نکته از مواردی که از ویژگیهای فیلترهای مناسب برای طراحی صفحات وبسایتتان توسط شرکت طراحی سش است اشاره خواهیم کرد:

در طراحی سایت باید تیتر شما با مطالبتان به یکدیگر مرتبط باشد، نکته اول انتخاب تیتری که با مطلب مرتبط نیست در طراحی سایت جایگاهی ندارد. نکته دوم مرحله این است که بهتر است کلیه شرکت طراحی سایت در نظر داشته باشند این است که برای هر کدام از صفحات سایتتان تیتری منحصر و مختص به همان صفحه را برگزینید.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

برای مثال اگر در صفحه تماس با ما هستید بهتر است تیتر صفحه نیز about as باشد. نکته سوم انتخاب تیتر مختصر و مفید تاثیر بیشتری نسبت به تیتر‌های طولانی و بی محتوا خواهد داشت.


3 ابزار مهم مورد استفاده برای سئوی سایت

  • پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی
  • محبوبیت لینک وضعیت سایت در موتور‌های جستجو
  • چک کننده امتیاز گوگل

حال در اینجا به بررسی این موضوع که موتورهای جستجو سایت را چه مواردی تشکیل میدهند صحبت میکنیم که کلمات کلیدی، توضیحات، عنوان یا title را میتوان نام برد.


معرفی روش‌های مناسب تولید محتوا

اگر بخواهید یک سایت مناسبی را توسط شرکت طراحی سایت معتبری راه اندازی کنید ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که مطالبی که درون یک سایت قرار میگیرند باید کاملا خوانا و پر محتوا باشند، به این معنی که محتوای سایت شما نباید دارای غلط املایی باشند، که این بزرگترین ضعف یک سایت محسوب خواهد شد که یک شرکت طراحی سایت باید آن را بداند، همچنین مطالب نباید درون تصاویری که در سایت قرار گرفته اند وجود داشته باشند.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد اطلاعات سایت است، شما میبایست اطلاعات سایت خود را در دسته بندی خاص خودش قرار دهید، و از تیتر، پاراگراف و سایز جدا سازنده‌ها نیز استفاده کرده باشید. با در نظر گرفتن این نکات میتوان گفت محتوای مناسبی توسط شرکت طراحی سایت در داخل وبسایت شما قرار گرفته است.

تگ‌های <h1> تا<h6>

در مورد تگ‌های تگ‌های <h1> تا<h6> چه اطلاعاتی دارید؟ آیا به نظر شما این تگ‌ها فقط برای پررنگ تر شدن متن شما استفاده میشود؟ خیر اینطور نیست، باید این را بدانید که استفاده از تگ‌های <h1> تا<h6> برای بهینه سازی ساختار یک سایت برای استفاده موتور‌های جستجو استفاده میشود.

Authentication

به فرآیند شناسایی هویت کاربر گفته میشود.

Authorization

اعطای مجوز‌های رسمی‌به کاربرانی که شناسایی شده است میدهد. لازم به ذکر است که بگوییم ابتدا Authentication انجام میشود و در مرحله ی بعدی نوبت به Authorization میرسد.

در asp.net سه راه برای موارد Authenticationو Authorization استفاده میشود.

  1. روش ویندوزی
  2. روش فرم
  3. روش پاسپورت

با استفاده از روش ویندوزی میتوان شناسایی و تایید کاربران را بر اساس لیست کاربرانی که تعریف شده هستند بر روی سرویس گیرنده انجام میگیرد.

در روش فرم کاربران به یک فرم هدایت خواهند شد که به آن‌ها فرم Log In  و Log On گفته میشود. همچنین در این فرم پسورد و یوزر نیم دریافت میشود و با مقایسه لیست کاربران و یا جدول بانک اطلاعاتی در نظر گرفته شده بدین منظور و برای این کار شناسایی و در مرحله آخر تایید انجام میگیرد.

نکات مهم در ایجاد جدول بانک اطلاعاتی

حال به این مرحله میرسیم که برای به وجود آوردن جداول بانک‌های اطلاعاتی کاربران به چه مواردی باید توجه داشته باشیم: یکی از مهمترین این نکات این است که Use Id حتما باید از کلمات کلیدی استفاده شود، یعنی مقادیر در نظر گرفته شده برای آن منحصر به فرد باشد و نکته دیگر اینکه User و پسورد باید حتما Text باشد و حداکثر طول آن تعیین شود زیرا که کاربران برای هر کدام میتوانند از ارقام و حروف استفاده کنند.

مدرسه آی تی در این مقاله قصد دارد که شما را در مواردی که ممکن است در برخی از شرکت طراحی سایت‌ها به آن توجهی نداشته باشد اشاره کردیم، حال بهتر است اگر میخواهید سایتی را طراحی کنید با استفاده از مطالعه این مقاله و دیگر مقالات به اطلاعات عمومی‌خود بیفزاید و با در دست داشتن این اطلاعات سایت خود را یا خودتان طراحی کنید یا با داشتن اطلاعات کافی از شرکت طراحی سایت در خواست ایجاد و راه اندازی سایت مناسبی را کنید.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

17 دیدگاه

شما چه فکر می کنید؟

آموزش تجارت الکترونیک is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache