آموزش تجارت الکترونیک

آموزش تجارت الکترونیک

به انواع گوناگون از تجارتی که در محیط اینترنت انجام میشود تجارت الکترونیک گفته میشود و به آموزش هایی که پیرامون آن عرضه میشود را آموزش تجارت الکترونیک میگوییم.آموزش تجارت الکترونیک نیازمند به افراد متخصص میباشد،آموزش تجارت الکترونیک نیاز به پشتکار دارد، با استفاده از آموزش تجارت الکترونیک در هر گونه تجارت در نت پیشرفت خواهید کرد.

آموزش تجارت الکترونیک

گسترش سرویس‌های وب، XML و ساختار سرویس گرا

سه تکنولوژی مرتبط که ساخت برنامه‌های کاربردی پیچیده تجارت الکترونیکی را بسیار ساده میکنند عبارتند از سرویس‌های وب ایکس ام ال و ساختار سرویس گرا که در آموزش تجارت الکترونیک نقش مهمی‌دارند.

نیاز به یکپارچه سازی یکی دیگر از مواردی است که در آموزش تجارت الکترونیک میتوانیم از آن استفاده کنیم.

سایت‌های تجارت الکترونیکی، مگر در ساده ترین موارد نیازمند یکپارچه سازی برنامه‌های کاربردی نرم افزاری هستند که به زبان‌های مختلف برنامه نویسی نوشته شده و در سخت افزار‌های کامپیوتری مختلف در سراسر اینترنت توزیع شده اند.

برای مثال بیشتر سایت‌های بی تو سی در آموزش تجارت الکترونیک وظیفه وارد کردن سفارشات توسط یک برنامه نرم افزاری یا ماژول را دارند، در این موارد ممکن است ماژول‌های نرم افزاری مربوط به درج سفارشات، تعیین مجوز پرداخت‌ها و ارسال کلا در سرور‌های مجازی قرار گرفته باشند که از طریق سرور وب به هم متصل شده باشند.

آموزش تجارت الکترونیک حتی زمانی که از بسته‌های نرم افزاری استفاده میشود بیشتر کارهای مربوط به پیاده سازی برای اتصال این برنامه‌ها یا ماژول‌های مجزا به طریقی که اتصالات صورت گرفته برای کاربران نهایی واضح نباشد.

 

آموزش تجارت الکترونیکی

آموزش تجارت الکترونیکی

 

یکپارچه سازی تکنولوژی‌های موجود به چندین دلیل کار بسیار دشواری است.

دو تکنولوژی در آموزش تجارت الکترونیک وجود دارد که برای انجام این وظیفه قابل دسترس هستند، این سیستم‌ها مبتنی بر Unix میباشند.

Microsaft distributed component object model  و  windows برای سیستم عامل‌های ویندوز،  OBJECT MANEGMET group (omg) و common object request broker architecture (corba)

مشکل اینجاست که نمیتوان این دو تکنولوژی را در ارتباط با هم مورد استفاده در آموزش تجارت الکترونیک قرار داد.

محیط پویا و موانع امنیتی دو مسئله ای هستند که میتوان در آموزش تجارت الکترونیک به آن اشاره کرد.

در محیط تجاری امروز که به سرعت در حال تغییر است شرکای تجاری می‌آیند و میروند .

در بحث موانع امنیتی نیز در آموزش تجارت الکترونیک شرکت‌ها از فایر وال برای محافظت از شبکه‌های خود در مقابل خطرات امنیتی استفاده میکنند.

در این آموزش باید سعی کنیم به بهترین شکل مطالب مربوط به تجارت را در محیط اینترنتی در اختیار کارورز خود قرار دهیم.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

4 دیدگاه

شما چه فکر می کنید؟

آموزش تجارت الکترونیک is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache