چگونه با کمترین هزینه بهترین تبلیغات را انجام دهیم؟

بازاریابی اینترنتی

تبلیغات اینترنتی راههای گوناگونی دارد، مادراین مقاله 5تا از مهمترین تبلیغات اینترنتی رابرای شما بصورت کامل توضیح دادیم، تبلیغات اینترنتی بصورت رایگان و یا ارزان راهی است بسوی تجارت مطلوب


تبلیغات اینترنتی رایگان و انواع آن

اگر کسب و کار کوچکی را راه اندازی کرده اید، نیازمند روش های خلاقانه و کم هزینه برای تجارت اینترنتی خود هستید. شاید در میان تجارت های اینترنتی فراوانی که امروزه در سراسر جهان وجود دارد تبلیغات اینترنتی کار سختی به نظر برسد اما راهکار هایی برای داشتن تبلیغات تجاری مطلوب وجود دارد که ما را در این زمینه به اهدافمان نزدیک تر خواهد کرد. خوشبختانه چندین روش کم هزینه و رایگان برای پیشرفت در تجارت و تبلیغات اینترنتی وجود دارد که شما میتوانید با دادن ایده های جدید در این کار پیشرفت زیادی داشته باشید، کافیست کمی ترفند در تبلیغات اینترنتی تان انجام دهید. ما در این مقاله چندین روش بصورت رایگان و یا کم هزینه را برای تبلیغات اینترنتی تجاری شما معرفی خواهیم کرد.


کار با Help a Reporter Out را بدانید

Help a Reporter Out روشی است برای شناساندن و معرفی کلی تجارت شما که به صورت رایگان میباشد. این روش از طریق ثبت نامی با عنوان منبع متخصص و یا expert source است که مناسب برای گزارشگرانی است که سعی در پیدا کردن سوژه هایی خاص برای مصاحبه با شما هستند، که این روش به صورت عملی انجام خواهد شد. گاهی اوقات ممکن است که گزارشگر شما از شما سوالی بپرسد که با تخصص شما همخوانی دارد، این زمانی است که شما میتوانید تفکر خودتان را به اشتراک بگذارید و این کار به نفع شماست. با اینکار تبلیغات اینترنتی و تجاریتان در انواع جوامع آنلاین دیده خواهد شد، همچنین میتوانید تجارتتان را در صنعت مربوطه بعنوان متخصص آن تجارت معرفی کرده و به دیگران نشان دهید.


برای تبلیغات اینترنتی خود کارت پستال های زیبا طراحی و ارسال کنید

آیا تا به حال برای مشتریانتان کارت پستالی ارسال کرده اید؟ میتوانید براحتی با ارسال چند عکس با لوگوی شرکتتان نظر آنها را بیشتر به سمت خود جلب کنیدفقط کافیست با هزینه ناچیزی باعث افزایش مشتریانتان شوید. شما میتوانید روی کارت پستال ارسالی برای مشتریان تصاویر زیبا و محتوای شرکتتان را نیز چاپ کنید. همچنین یادداشت هایی که من باب تشکر از آنها به صورت شخصی سازی میباشد مشتریانتان را خوشحال خواهد کرد و بادیدن آن کار هر بار شما را یادآوری میکنند با اینکار به آنها نشان میدهید که با تجارت واقعی که انجام دادند و مشتریان به صورت واقعی از شما خرید خواهند کرد پس با اینکار به آسانی میتوانید با مشتریان خود ارتباط صمیمانه ای برقرار کنید.


استفاده از لیوان یا ماگ به جای کارت ویزیت برای تبلیغات اینترنتی

آنچه که بسیار به چشم میخورد و تقریبا اکثر افراد در کار خود به کار میبرند کارت ویزیت است که نمایانگر اطلاعات شرکت آنها میباشد، این یکی از روش های همیشگی است که ممکن است دیگران را خسته کند و حتی در بعضی مواقع باعث میشود که نخوانده آن را دور بیندازند، اما میتوانید توسط یک ماگ مناسب اطلاعات یا برند شرکت خود را به تصویر کشیده و نظر مخاطبانتان را بیشتر جذب کنید.

تبلیغات ماگ

تبلیغات ماگ


با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده تا دیگر افراد را به شما ارجاع دهند

زمانیکه با مشتریان خود ارتباط محکمی را برقرار کنید میتوانید از آنها تقاضا کنید که مشتریان جدیدی را برای شما بفرستند، شما با اینکار میتوانید به صورت غیر رسمی نیز استفاده کنید، و روی آنها هدف گذاری کنید. با تدبیر این کار را پیش بگیرید، به این صورت با دقت زیاد میتوانید ارتباط خود را با مشتریانتان صد چندان کنید. اما توجه داتشه باشید که این درخواست را از هر مشتری نکنید، درخواست تقاضا لطفی است که یک مشتری میتواند برای شما بهترین تبلیغات اینترنتی را بکند، پس در ازای لطفی که برای شما انجام دادند با آنها رفتار کنید. با اینکار بهتر است به مشتری خود هدایای ویژه ای بدهید به اندازه ارزش هر مشتری در مقابل وی سخاوتمند باشید مطمئن باشید با این کار ضرر نخواهید کرد و این کار به تبلیغات اینترنتی شما کمک بزرگی خواهد کرد.


بازاریابی ایمیلی

امروزه شبکه های اجتماعی در تبلیغات اینترنتی کمک بسیاری به شما خواهند کرد، زیرا افراد  زیادی در شبکه های اجتماعی هستند که میتوانید نگاه آنها را به شرکت و کالای خود جذب کنید، بازاریابی ایمیلی برای تبلیغات اینترنتی روشی کاربردی برای پیدا کردن مشتریان و مخاطبان و هواداران شما محسوب میشود، یعنی شما تجارت و تبلیغات اینترنتی و تبلیغات تجاری خود را با استفاده از ایمیل های تبلیغات اینترنتی برای افراد ارسال کنید.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

7 دیدگاه

  • برای تبلیغات اینترنتی که میخواستم انجام بدم کارت پستال‌های قشنگی رو طراحی کردم و به مشتریام ارسال کردم و با این کار مشتریام خیلی بیشتر شدن

  • Howdy very nicе website!! Man .. Beautiful .. Amazing ..
    I will bookmark yоur website and take the feeds
    additіonally? I am sɑtisfied to seek out numerous helpful
    info here in tһe sսbmit, we need develop more strategіеѕ on this regard,
    thanks for sharing. . . . . .

شما چه فکر می کنید؟