چگونه سایت خود را در صفحات اول گوگل قرار دهیم

شرکت اینترنتی

سایتتان را به صفحات اول گوگل هدایت کنید، طراحی سایت با استفاده از سئو میتواند به صفحات اول گوگل آورده شود، ما در این مقاله 6 کلید اصلی روش های بالاآمدن سئو سایت را معرفی کردیم، این فرصت را از خودتان نگیرید.

قوانین طراحی سایت با 6 کلید اصلی سئو (seo)

پس از گذشت مرور زمان متوجه شدیم که سئو با قوانینی که گوگل درنظر میگیرد به روز رسانی و پیچیده و پیچیده تر میشود. افرادی که تجارتی را راه اندازی میکنند به همین دلایل است که دچار مشکل شده اند که به چرا وقت و زمان کافی برای به روز رسانی منابعشان در سایت ندارند و برای کسب درآمد و رسیدن با در نظر گرفتن اهدافی که به آن می‌اندیشند به نتیجه نهایی دست پیدا نخواهند کرد و بعضی مواقع نیز دچار سردرگمی‌نیز خواهند شد. ما در این مقاله به شما 6 کلید اصلی در مورد سئو در ارتباط با تجارت‌های کوچک و بزرگ را بازگو خواهیم کرد.


کلید 1 –  سئو در محل سایت یا on site seo

این کلید که سئو در محل سایت باشد برای تجارت لازم میباشد اما تنها این نکته کافی نیست. بهینه سازی تگ‌های صفحات سایت، طراحی سایت و چارچوب‌هایش و سرعت بارگزاری صفحات سایت از جمله مسائل مهمی‌است که حائز اهمیت فراوان میباشد. خیلی از تجربیات نمایانگر این مسئله بوده که این الگوریتم‌های گوکل و متغیر‌ها که در مقالات گذشته به آن اشاره کرده بودیم خود را نشان خواهند داد.

واقعیت شاید مقداری سخت و دشوار به نظر برسد اما شما برای داشتن یک سایت مناسب میتوانید علاوه بر راه اندازی اولیه به بحث‌های تخصصی تر طراحی سایت مورد نظر بپردازید، شما میتوانید شخصی را در ارتباط با سئوکارتان استخدام نمایید تا آن شخص ارزیابی کامل را روی طراحی سایت انجام داده و سایت را برای شما آماده کند. پس همین حالا دست به کار شوید.

خیلی از کسب و کارها و تجارت‌های کوچک و بزرگی هستند که در اولین گام ایست میکنند. یعنی سایتی را در ارتباط با کار و تجارت خویش طراحی کرده و بقیه مسائل را نادیده میگیرند. این عقیده اصلا صحیح نیست. ما در ادامه این مقاله به توضیحات کامل تر در این مورد خواهیم پرداخت.


 کلید 2 –  تولید محتوای سایت

کلید دیگری که باید به آن توجه زیادی داشته باشید تولید محتوای سایت شماست و تجربیات کاری به این تولید محتوا کمک فراوانی خواهد کرد. در مقالات گذشته گفته بودیم که محتوا به عبارتی “محتوا، سلطان سئو است”، شما چه فکر میکنید؟ آیا به نظر شما هم همین طور است؟

طراحی سایت که شما انجام میدهید باید طراحی جالب و جذابی داشته باشد، همچنین به جز نکته طراحی منحصر بفرد باید در طراحی سایت خود از مطالب و محتوای خواندنی استفاده کنید، که کاربر علاقه داشته باشد مقالات شما را بخواند، اهمیت تولید محتوای وبسایت غیر قابل وصف است.

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوای سایت یکی از عواملی است که به سئو سایت شما نیز کمک بزرگی خواهد کرد. پس در نظر داشته باشید که تولید محتوایی بکنید که در آن از مطالب جالب استفاده شده است، همچنین یکی دیگر از موارد مهم در بالا رفتن سئو سایت شما لینک شدن اشخاص دیگر به سایت شماست.

مدیران و طراحان سایت که تجارت‌های کوچک و بزرگ برایشان از ضرورت بالایی برخوردار است تا محتوایی ارزشمند در تجارت خویش تولید کنند، این را بدانید که محتوای ضعیف نمره منفی نیز برای سایت شما خواهد داشت، پس تولید محتوا را دست کم نگیرید و این تاثیر منفی بر روی سئو تاثیر onsite  و offsite خواهد گذاشت.


کلید 3 – شبکه‌های مجازی

گوگل فعالیت‌هایی همچون لینک دهی را مورد پذیرش قرار میدهد زیرا این فعالیت‌ها از دیدگاه مخاطبین سایت نتیجه ای مثبت در بر داشته است. بدون در نظر گرفتن این آیتم طعمه گذاری فقط از طریق لینک دهی با بازاریابی محتوایی نیز به سادگی قابل تشخیص نیست، توسعه جامعه یکی از برترین شرایط اجرایی است که بصورت درون سایت میباشد،  که این امکان را دارد که برترین راه برای طعمه گذاری لینک‌ها باشد، زیرا که در فضای مجازی و فعالیت‌هایی که درون آن صورت میگیرد و برای شما کاری را شروع به انجام میکند که هیچ مشاوری در زمینه کار سئو قادر نیست آن کار را انجام دهد.

طراحی سایت

طراحی سایت

این کار باید بصورت طبیعی و سازماندهی شده صورت بگیرد که بتواند به سئو سایت شما کمک کند، پس برای داشتن و راه اندازی طراحی سایت خود باید به نکات ریز و دقیقی بپردازید.


کلید 4 – بازدید پروفایل‌های طرفداران

پروفایل‌های افرادی که به سایت شما لینک میدهد را مورد بررسی قرار دهید. در اواخر مبحثی در زمینه تغییر نقش متنهای لنگری لینک شده anchor text در داخل الگوریتم‌های گوگل مطرح شد که با در نظر گرفتن اینکه از اهمیت کمی‌برخوردار است اما هنوز یکی از فاکتور‌های استوار به شمار میرود.

تجارت‌های کوچک و بزرگ باید پروفایل لینک‌هایی که به آن‌ها خورده است را بدانند، عدم لنگر به برند و توضیحات مربوط به برند آنها یک سیگنالی را مشخص خواهد کرد که از دستبرد‌های غلط برای لینک سازی چیست که باعث شده رتبه دهی به سایت‌های آنها نه تنها افزایش نمیابد بلکه نتیجه عکس نیز روی سئو سایت داشته باشد.


کلید 5 – برای محتوایتان بازاریابی کنید

اگر شما برای محتوای سایتتان بازاریابی کنید تا لینک‌های ورودی سایت بیشتر شود خیلی نتیجه خوبی به دنبال خواهد داشت.

اغلب خیلی از تجارت‌های کوچک وبزرگ به قدری که بدانند، هفتاد درصد رتبه دهی موتورهای جستجو از روشی که نتایج لینکهای ورودی یا همان Backlink صورت میگیرد، از هوشی خاص برخوردارند و با واقع بینی میپرسند که از کجا میتوانم بخرم؟

مدرسه آی تی به شما توصیه میکند که لینکهای ورودی را خریداری نکنید . زیرا این روش اثر منفی بر جای میگذارد که به نفع شما نیست.

افرادی که به بازاریابی تجارت‌های کوچک مشغول هستند برای کار خود نیاز به خرید لینک و بازاریابی‌های محتوا دارند تا که تاثیر آنها را در وبسایت خود ببینند، حقه ای که در این میان است مبادلات لینک‌هاست، فردی که ارزش این کار را فهمیده باشد را بیابید و به او پیشنهاد تبدل لینک دهید که از این طریق به سایت شما لینک دهد.

کیفیت اطلاع رسانی و محتوا و مباحثه و یا تبادل از جمله روش‌هایی میباشند که لینک‌هایی که از ورودی به همراه شما می‌آیند بدون تردید سئوی خوبی را در بردارند.


کلید 6 – کیفیت در مقابل کمیت

فرستادن ایمیل‌های زیاد که با هزینه‌های کم هستند برای لینک دهی‌های گسترده و زیاد میتوانند شما را تحریک کنند اما این را بدانید که درواقع با این کار به ضرر خود کار کرده اید.  همچنین افرادی که تجارت‌های کوچکی را راه اندازی کرده اند به این قوانین علاقه ای ندارند اما برای بالابردن رتبه دهی به وبسایت خود میبایست که به این قوانین احترام بگذارند تا در کار طراحی سایت شان دچار مشکلی نشوند.

درباره معلم

آموزش تجارت الکترونیک

11 دیدگاه

  • این نکته که برای محتوای سایتتان بازاریابی کنید تا لینک‌های ورودی سایت بیشتر شود تو کار من خیلی نتیجه بخش بود.

  • طراحی سایت خیلی خوبه و این چیزایی که شما در مورد طراحی سایت و تجارتش میگین از خود طراحی سایت بهترم هست

  • اینکه بخوایم پروفایل‌های طرفدارامون و چک کنیم یه موردی بود که هیچوقت به ذهن خودم نمیرسید

  • تولید محتوای سایت به نظر من مهمترین عاملیه که میتونه به رتبه دهی گوگل بهمون امتیاز مثبتی بده

  • متشکرم. با راهکارهایی که شما عنوان کردید قطعا” سایت یا لینک مطلبی از سایت شما در صفحات اول و بسته به رقبای شما ممکن است در لینک اول در نتایج سرچ گوگل قرار بگیرید. پایدار باشید

شما چه فکر می کنید؟

آموزش تجارت الکترونیک is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache